Pobyty v solné jeskyni mateřská škola

  • Školka Pastelka
  • MŠ a DS

POBYTY V SOLNÉ JESKYNI

začínáme 24. března

každý čtvrtek

pobytu 8

  • 9, 00 – 9,10h odjezd autobusem od školky do solné jeskyně
  • 9,15 – 10,00h pobyt v solné jeskyni (děti při pobytu v solné jeskyni mohou relaxovat na lehátkách, poslech pohádky, hrát si v soli, k dispozici mají hračky, 10min relaxační cvičení)
  • 10,15h návrat do školky

Vybíráme 800 Kč – (návštěv 8 x 100 Kč)

VSTUPNÉ do jeskyně 40 Kč + DOPRAVA 60 Kč

 

Pobyty ze solné jeskyně si můžete uplatnit u pojišťovny, kde je dítě pojištěno. Solná jeskyně vystaví potvrzení o absolvování pobytu.

 

Co s sebou potřebuji: náhradní ponožky (dle požadavků solné jeskyně bílé ponožky nebo světlé barvy) PODEPSANÉ!!!!

 

 

SOLNÁ JESKYNĚ je originálním způsobem jak využit kamenné soli a soli z Mrtvého moře pro účely rehabilitace, rekondice, prevence a ochrany zdraví. Pobyt v solné jeskyni přispívá k zlepšení zdravotních problémů při onemocněních, jako jsou ekzémy, lupenka, alergie, astma, bronchitida a dalších.

Solná jeskyně „Jičín v Lipové aleji“ má klinický atest plicní kliniky nemocnice v Hradci Králové, který potvrzuje, že složení solí a technologie výstavby je optimální pro Váš pobyt, za účelem zlepšení klinických příznaků indikovaných onemocnění, prevence a celkové regenerace organismu.

V jeskyni panuje specifické mikroklima, které je charakteristické vyjímečnou bakteriologickou čistotou vzduchu, který je nasycen minerály a mikroelementy. Kromě záporné ionizace, blahodárně působící na člověka, je vzduch v jeskyni obohacen částicemi jódu, draslíku, vápníku, hořčíku, selenu, brómu a mnohými dalšími prvky. Terapie probíhá po dobu 45 minut na velmi pohodlných polohovatelných lehátkách, při příjemné relaxační hudbě (šum moře, větru, zpěv ptáků), která napomáhá celkovému uvolnění a relaxaci. Účinek je doplněn systémem chronoterapie (světelné terapie), která má kladný vliv na celkovou dobrou kondici organizmu. Použití teplých barevných odstínů (žluté, oranžové a červené) působí povzbudivě a naplňuje nás novou energií. Studené barvy (fialová, světle modrá, indigo) uklidňují smysly a zlepšují náladu.

© 2022 Školka Pastelka
Vytvořil Tomáš Kulhánek