O nás

o dětské skupině minipastelka v Novém Bydžově

Pastelka a miniPastelka Jičín

Jsme první soukromou školkou v Jičíně od roku 2011. Od roku 2018 jsme k MŠ otevřeli první dětskou skupinu a o tři roky později druhou skupinku v Jičíně. Všechny tři třídy se nachází v jedné budově a jsou koncepčně propojeny. Třídy dětských skupinek jsou pro děti ve věku od 1,5 do 4 let. Děti pak mohou plynule navázat na předškolní docházku ve třídě MŠ.

Koncepčně nabízíme především rodinné prostředí, individualitu dle potřeb dětí, lásku, vstřícnost a hlavně zkušenosti v tomto směru, kdy nám jde o spokojenost dětí, to především, ale i o spokojenost rodičů.

Dětská skupina Nový Bydžov

Je odloučeným pracovištěm miniPastelky. Její zázemí je vybudováno dle všech požadavků na dětské skupiny. Nabízí především příjemné a vstřícné prostředí pro děti od 1 roku do 6 let.

Disponuje jídelnou – výdejnou, umývárnou a hygienickým zázemím i pro ty nejmenší, záchodky s nočníky a přebalovacím pultem. Budova se nachází v ulici Revoluční a disponuje svojí zahradou ve vnitrobloku. Je pro nás velmi důležité, aby děti trávili čas u nás se vším, co k tomu patří. Měly vše, co je pro ně v daném režimu důležité.

AKTIVITY pro DS budou připravovány v průběhu provozu DS, po jejím otevření – angličtina,
muzikoterapie, divadýlko, canisterapi, akce a další.