O MŠ Pastelka Jičín

O mateřské škole pastelka

Soukromá MŠ Pastelka je zapsána v rejstříku škol a školských zařízení. Tato školka vznikla již v roce 2011. Mateřská škola Pastelka je určena dětem od 3 do 6 let. Nabízí hygienické a bezpečnostní zázemí i pro nejmenší děti. Dále nabízí rodinné prostředí, individuální přístup, výchovně-vzdělávací aktivity, edukační programy a možnost zápisu dítěte do MŠ kdykoliv během roku (pokud tak umožňují kapacitní podmínky školky).

Mateřská škola Pastelka je v provozu po celý rok. Poskytujeme všestranný a harmonický rozvoj dítěte, rozvoj po stránce sociální, psychické a fyzické dle individuálních schopností a možností dítěte. Naším cílem je vytvářet dětem takové prostředí, ve kterém se cítí dobře.

Budova školy se nachází nedaleko centra, v ulici Ruská 54. Začátky školky Pastelka a částečná rekonstrukce budovy proběhla v roce 2011. MŠ – třída Včeličky se nachází v prvním patře budovy. Spodní část budovy tvoří – Dětská skupina – jesle. Součástí spodního patra je také školní jídelna – VÝDEJNA, která slouží všem dětem MŠ a DS.

Kapacita třídy MŠ je max. 20 dětí

Třída Včeličky se nachází v 1. patře

První patro budovy prošlo celkovou rekonstrukcí v měsíci lednu 2013 a vytvořilo tak prostředí TŘÍDY MŠ pro děti školkové v počtu 15. Vznikla zde plně vybavena třída pro aktivity a činnosti výchovně-vzdělávací, umývárna a šatna.

Třída MŠ prošla dalšími novými úpravami v roce 2020, vybavením, novým nábytkem.  V roce 2021 bylo částečně upraveno sociální zařízení MŠ s možností navýšení kapacity až na 20 dětí. K budově školky patří venkovní prostor – školní zahrada.

Náš tým

Bc. Lucie Bělík

ředitelka školy + pedagog MŠ

Bc. Michaela Drahoňovská

pedagog MŠ

Lucie Borovičková

asistent pedagoga

Vendula Kvapilová

školní asistent

Ilona Kejvalová

výdejna MŠ a DS

Jana Šormová

výdejna MŠ a DS

Zuzana Kynčlová

pedagog v Dětské skupině, logopedický asistent MŠ + DS