o nás

Soukromá MŠ Pastelka je zapsána v rejstříku škol a školských zařízení. Tato školka vznikla již v roce 2011. Mateřská škola Pastelka je určena dětem od 2 let do 6 let. Nabízí hygienické a bezpečnostní zázemí i pro nejmenší děti. Rodinné prostředí, individuální přístup, výchovně-vzdělávací aktivity, edukační programy s možností zápisu dítěte do MŠ kdykoliv během roku (pokud tak umožňují kapacitní podmínky školky).

  • Kapacita 15 dětí ve třídě MŠ Pastelka v prvním patře

Mateřská škola Pastelka je v provozu po celý rok. Poskytujeme všestranný a harmonický rozvoj dítěte, rozvoj po stránce sociální, psychické a fyzické dle individuálních schopností a možností. Naším cílem je vytvářet dětem takové prostředí, ve kterém se cítí dobře.

Budova školy se nachází nedaleko centra, v ulici Ruská 54. Rekonstrukce budovy proběhla v prázdninových měsících roku 2011. Spodní část budovy tvoří třída - Dětská skupina miniPastelka - jesle, dětské umývárny, záchodky s nočníky a přebalovací pult. Součástí spodního patra je také škoní jídelna- VÝDEJNA, která slouží všem dětem MŠ a DS, zde se podávají dopolední a odpolední svačinky, obědy. První patro budovy prošlo celkovou rekonstrukcí v měsíci lednu 2013 a vytvořilo tak pěkné prostředí TŘÍDY MŠ pro děti v maximálním počtu 15. Vznikla zde plně vybavena třída pro aktivity a činnosti výchovně-vzdělávací, umývárna a šatna. K budově školky patří venkovní prostor - zahrada, která plně vyhovuje aktivitám dětí a jejich pobytu venku.

Náš tým

Bc. Lucie Pavlíčková

Ředitelka školy /odpovědná osoba

Ilona Kejvalová

Chůva DS

Kateřina Švandová DiS.

Pedagog MŠ, třídní učitel

Michaela Drahoňovská

Pedagogická výpomoc v MŠ a DS, příměstské tábory

Bc. Petra Buchartová

Asistent pedagoga/Školní asistent/Chůva

Naši partneři

© 2018 Školka Pastelka
Vytvořil Tomáš Kulhánek